O mnie

Witajcie! 

Jest mi  niezmiernie miło gościć Was w moim sklepie.


Sklep zadbajozeby.pl jest miejscem, które sobie wymarzyłam, choć nie spodziewałam się, że tak szybko zmierzę się z realizacją tego pomysłu.

Jestem dentystką, która kilka lat temu stwierdziła, że jej największą ambicją jest zmiana nawyków higienicznych i żywieniowych Polaków, która doprowadzi do zmniejszenia występowania choroby próchnicowej wśród dzieci.

Swoją misję zaczęłam spełniać poprzez stworzenie programu edukacyjno-profilaktycznego "Zadbaj o zęby przedszkolaku", który z sukcesem realizowałam w wielu warszawskich przedszkolach. Uwielbiam spotkania z dziećmi, kiedy podczas zabawy przemycam im dużo ważnej wiedzy. A dodatkowo pokazuję, że dentysta nie taki straszny jak go malują ;)

Niestety nastały czasy pandemii i moja działalność przedszkolna została bardzo mocno ograniczona. Uznałam jednak, że nie jest to czas na smutki, a wręcz przeciwnie.. Postanowiłam działać i spełnić moje wielkie marzenie, jakim był sklep z książkami, zabawkami i gadżetami dla dzieci, które nawiązują do tematyki zębowej. Wszystkie produkty w sklepie zostały przeze mnie starannie dobrane i liczę na to, że pomogą rodzicom w oswajaniu dzieci z higieną jamy ustnej i wizytami u dentysty. Będzie też wiele moich autorskich produktów, które stopniowo będą się pojawiać.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanych zakupów!

lek. dent. Karolina Krawczyk

    do góry
    Sklep jest w trybie podglądu
    Pokaż pełną wersję strony
    Sklep internetowy Shoplo.pl